Tým KSPCS -
Zpět na výpis článků

Naše společnost dodává disková pole HPE Primera, která jsou označována za nejlepší disková pole firmy HPE. Našemu klientovy byly dodány pole HPE Primera A650

  • Další informace přebíráme od našeho dodavatele DNS
  • Globální inteligence – Stejně jako další HPE infrastrukturní produkty, využívá Primera možností umělé inteligence prezentované nástrojem InfoSight. Na rozdíl od 3PARu nebo Nimbelu je InfoSight integrován přímo do diskového pole a umožňuje tak provádět veškeré optimalizace a automatizace v reálném čase.
  • All-active architektura – Primera je postavená na unikátní multinodové active/active architektuře. Veškeré zdroje jsou vybalancované pro maximální výkon, datové cesty jsou redundantní a umožňují paralelní přístup k datům. HPE svému poli natolik věří, že poskytuje garanci 100% dostupnosti (při zakoupení proaktivní podpory).
  • Servis-centric OS – Součástí Primera pole je ojedinělý operační systém, který radikálně zjednodušuje instalaci, správu a údržbu diskového pole. Uživatelům dává možnost si tento OS aktualizovat vlastními silami bez nutnosti dlouhodobého plánování.
  • Timeless storage – TS je program, který zákazníkům umožňuje přiobjednat k poli služby s řadou dalších benefitů. Např.: SW licence pro běh pole jsou součástí řešení, a to platí i pro budoucí nové vlastnosti; možnost každé tři roky bezplatně od HPE získat nový kontrolér s garancí výkonnostního nárůstu; záruku, že cena servisní podpory se (skokově) nezvýší po skončení předplacené podpory.